13 Şubat 2012 Pazartesi

BU SABAH LÖSEV'DE KAHKAHA YOGASI VARDI...

Bir kaç gündür Pazartesi sabahı Lösev hastanesinde annelere ve isterlerse çocuklara Kahkaha Yogası yaptırma fikri ile hem heyecanlı hem de çok hassas olan bu durumda neler yapmam gerektiğini planlayıp ne kadar konuyla ilgili video ve yayın varsa tekrar tekrar okudum.. Çok heyecanlı olduğum için sabah erkenden kalktım.. Kahkaha Yogası ve faydaları konusunda aylardır seminerler, workshoplar, tanıtımlar, çalışmalar yaptık..Şimdi  mutlaka faydasını göreceklerinden emin olduğum bu grubu tüm Kahkaha Yogası teknikleri ile bir kez daha buluşturacaktım..
Ve benimle bu çalışmada olmak isteyen Zeynep ile birlikte 10:30 gibi hastahanede idik.. Çok sıcak karşılandık. Yavaş yavaş salonu dolduran anneler ile başladığımız çalışmamıza 3 çocuğumuz da katıldı.. Biraz sohbet, biraz çalışma ve rahatlama derken bir saatin nasıl geçtiğini anlamadım... Biz çok keyif aldık, umarım onlar da aynı duygularla ayrılmışlardır..
Kahkaha egzersizlerinin sağlığımıza katkılarının yanısıra,  başımıza gelen üzücü olaylar karşısında bize dayanma gücü veren faydasının  burada devreye gireceğini bilmek çok güzel..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

HAYATINIZDAN  KAHKAHANIZ EKSİK OLMASIN.. TÜM SIKINTILARINIZDA, DERİİİİN NEFESLER ALARAK MIŞ GİBİ DE OLSA KAHKAHA ATMAYI DENEYİN NETİCE S...